Результат пошуку зображень за запитом "Росія паспорт"

Працівники міграційної служби у взаємодії зі співробітниками УСБУ та поліції виявили і затримали неврегульованого мігранта в Івано-Франківську. Розглянувши позов УДМС в Івано-Франківській області, суд прийняв однозначне рішення – примусово депортувати іноземця-правопорушника з України.

З метою ідентифікації та забезпечення виконання судового рішення наразі іноземця поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. На виконання судового рішення про примусову депортацію чинне законодавство відводить шестимісячний термін, пишуть Версії з посиланням на ГК.

До слова, в даний час міграційна служба і правоохоронні органи здійснюють комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Перебіг та результати вже проведеної роботи дають підстави припускати, що найближчим часом в судах розглядатимуться аналогічні справи про примусове видворення з України або примусове повернення в країни походження осіб-іноземців з категорії неврегульованих мігрантів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!