http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/17078653_1643180109033395_1660019467_n.jpg

Як відомо, у травні в Івано-Франківську затримали двох правоохоронців, що виконували свої обов’язки “навпаки” – замість продіяти наркозлочинам сприяли їм. У їхніх кабінетах вилучено значну суму готівки та велику партію наркотиків, про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

У поліції тоді повідомили, що начальник відділу територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Олександр Кочкін та його заступник Крутий замінювали наркотики, що проходили, як речові докази, на фальшиві, аби провертати власні оборудки та допомагали наркоділкам уникнути відповідальності.

Було відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального Кодексу України.

Та вже 30 вересня прокуратура передала справу до суду. Обвинувачені визнали свою вину, тож з ними уклали угоду про визнання винуватості. У жовтні заступнику Кочкіна Крутому суд присудив рік за гратами, які фактично він вже відсидів, оскільки перебував у СІЗО з травня.

Натомість вирок у справі підполковника Олександра Кочкіна суд ще не виніс. Слід зауважити, йому інкримінують вже трохи інші статті, аніж було спочатку: ч.2 ст.28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою) , ч.2 ст. 369-2 (Зловживання впливом), ч.1 ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). 

Сьогодні, 22 березня через неявку обвинуваченого суд не відбувся.

Як повідомили в суді, адвокати О.Кочкіна надали довідку із медичної частини про хворобу свого підзахисного.

Прокурор не заперечив, адже без обвинуваченого неможливо проводити судове засідання. Суд перенесли на 11 квітня, на 11.30.

Завтра, 23 березня о 15.30 вирішуватимуть питання щодо продовження тримання під вартою в режимі відеоконференції.