27 липня обвинуваченого випустили з-під варти, змінивши запобіжний захід на домашній арешт. Проте, захисників та Астанова і така міра запобіжного заходу не влаштовує.

Як передає кореспондент сьогодні у суді мали розглядати апеляційну скаргу на обраний запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Однак, засідання відклали, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

До суду не з’явився перекладач, а також нема судді. Тому судове засідання перенесли на вівторок, 24 грудня 9:00 год.


Як повідомлялося, тіло Дішлі Елі Зія виявили 12 червня 2017 року у ставку с. Світанок, Рогатинського району у валізі. Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: наплічник, ланцюжок, телефони, тощо.

Раніше при обранні запобіжного заходу підозрюваний заявив у суді, що не вбивав студентку з Болгарії, а знайшов її вже мертвою. Крім того, Астанов просив про закритий судовий розгляд справи, однак через відсутність на те підстав у цьому відмовили.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!