На заході будуть представлені унікальні розробки студентів та вихованців Технічної студії, а саме: 3D принтер, котушка Тесли, промислові маніпулятори, квадрокоптери та інші літальні апарати, програмна реалізація штучного інтелекту, окремі блоки сучасної техніки та багато іншого. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Тут можливе комплексне навчання робототехніки, програмування, 3D моделювання та радіоелектроніки. Займатися в лабораторії можуть не лише студенти університету, а й усі бажаючі.

Також впродовж літа школярі зможуть працювати за робочими станціями та практикуватися в електроніці за допомогою платформи Arduino.

Учасники заходу зможуть помірятися силами із штучним інтелектом і якщо їм вдасться виграти інтелектуальний двобій із нейронною мережею їх чекають призи. За допомогою окулярів віртуальної реальності бажаючі вмить зможуть відчути себе за штурвалом боліда Формула-1, чи стати дослідником морських глибин.

Також будуть доступні симулятори польоту, що дозволять отримати базові навички в пілотуванні авіамоделей. Лабораторію робототехніки оснащено новітніми навчальними приладами та експонатами завдяки спільним зусиллям Прикарпатського національного університету та ГО «КРАФТКЛУБ».

Варто зазначити, що в березні місця поточного року між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та громадською організацією “КРАФТКЛУБ” було підписано відповідну Угоду про співпрацю.