Червонокнижну сипуху на ім’я Граалька привезли з міста Буча Київської області, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

“Коли ми забирали її – це була напівлиса екзотична іграшка з тонною проблем, – розповіла Марія Микитюк, керівниця громадської екологічної організації “Крила птаха”, яка досі опікувалася Граалькою. – Вона жила в клітці для хом’яка в коморі, щоб не заважати людям. Годували її їжею зі столу – борщ, котлети, пельмені, макарони. Кігті завернулися в два бублика. Люди купили її своїй дитині на день народження, але не розраховували, що сова буде так заважати їм жити”.

Лікувати сову довелося довго, але після того, як її почали правильно годувати, Граалька почала обростати новим пір’ям. Випускати сову на волю зараз немає сенсу, тож Грааль люб’язно погодилися прийняти в Центрі реабілітації диких тварин при Галицькому Національному заповіднику.

З Києва до Львова сову привезла волонтерка Таня Романенко, а зі Львова до Галицького НПП її доправила Юля Юрченко.

“У когось на 8 березня букет з квітів, а в мене – з сипухи, – жартує Юля.- Неймовірної краси та ніжності пташка, яка вчора зранку ще була в Києві у Марії Микитюк, а сьогодні вже опинилася в Eco-Halych. А я трошки пропрацювала кур’єром, та прийняла її у Тетяни, яка привезла її до Львова, приютила на ніч у себе, а зранку відвезла до Володимира Бучка. Сподіваюся, що Граалька вже найближчим часом буде готова до того, щоб жити на волі”.