У геріатричному пансіонаті Чернієва від'ємні тести на COVID-19

“Провели тестування у геріатричному пансіонаті у селі Черніїв, у нас уже є міський геріатричний пансіонат. Жодного випадку захворювання, всі тести є від’ємними”, – каже Руслан Марцінків.

Нагадаємо, геріатричний пансіонат Черніїва перейшов у підпорядкуваня департаменту соцполітики Івано-Франківської міської ради після того, як створили об’єднану територіальну громаду, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

В Івано-Франківську є ще один геріатричний пансіонат на вулиці Медичній, який підпорядковується обласній раді.

26 травня омбудсман Людмила Непийвода разом із регіональною координаторкою взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Івано-Франківській області Світланою Дем’янчук здійснили моніторинговий візит до Івано-Франківського геріатричного пансіонату Івано-Франківської обласної ради з плановою перевіркою щодо стану забезпечення цього закладу заходів із запобігання та поширення COVID-19. Результати цього візиту оприлюднили на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Регіональна представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода заявила про приховування інформації про випадки підозри чи захворювання на коронавірусну інфекцію в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!