Надалі організатори планують зробити фестиваль щорічним.

“Гуцульський парк дерев’яної скульптури” розташовується на території приватної садиби “Хата різьбяра”. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Фото Олега Пилип'юка

Учасники фестивалю, розповіли ініціатори проекту Галина та Олег Пилип’юки, протягом 5 днів створили 14 скульптур. Вхід до фігур – вільний.

Олег Пилип’юк – відомий на Верховинщині майстер по дереву, займається дерев’яною скульптурою, або карвінгом, більш як 8 років. Його дружина Галина очолює молодіжну раду Білоберізької ОТГ.

“Ідея була мого чоловіка – він хотів ще раніше створити такий парк у нас в селі, а саме на території нашої садиби. Він професійно займається різьбою по дереву – із задоволенням робить свою роботу. От і всі думки в нього тільки про те, як зробити, щоби було гарно та цікаво! Вирішили, що треба писати проект про фестиваль, який потрібно проводити щорічно, щоб популяризувати наш край. Але потрібно було почати з чогось маленького, тож ми і взялися самі. Запросили друзів та знайомих”, – ділиться господиня садиби.

Заповітна міря Олега Пилип’юка – створити в рідному селі найбільший парк дерев’яної скульптури в Україні.

Фестивалі з карвінгу у Білоберізці подружжя Пилип’юків планує надалі організовувати кожного року.

Цьогоріч учасники проекту презентували одну з робіт за мотивами мультфільму “Льодовиковий період” – білка з горіхами та маленький мамонтик – дитячому навчальному закладу “Теремок”.

Фото Олега Пилип’юка