Результат пошуку зображень за запитом "небесна сотня"
В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат України Юрій Тимошенко, депутат обласної ради Андрій Левкович, голова райдержадміністрації Роман Жичицький, голова районної ради Іван Мандич, виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк і єпископ Коломийський і Косівський   УПЦ КП Юліан, духовенство  та громадськість району, пишуть Версії з посиланням на Городенківська РДА.

Церемонія розпочалося із виконання національного гімну України, після чого відбулося перерізання стрічки та зняття полотнища з пам’ятника.

Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк і єпископ Коломийський і Косівський  УПЦ КП Юліан спільно із духовенством району помолились за упокій душ українських Героїв і захисників України та освятили пам’ятник.

У своїх виступах заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат України Юрій Тимошенко, депутат обласної ради Андрій Левкович, голова районної ради Іван Мандич та виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, повернулися до тих трагічних подій майдану, де кувалася наша історія і європейське майбутнє України, а також нагадали присутнім про подвиг всіх Героїв Майдану чиї імена викарбувані на відкритому пам’ятнику.

Керівник району зазначив: – « Саме завдяки Небесній Сотні  наша держава довела всьому світові  гідність, мужність і тверду волю українців  до справедливості. Саме Майдан об’єднав у своєму прагненні жити по-європейськи  літніх  і молодих людей. Кращі з кращих відстояли права народу на Майдані, і одним з перших Героїв став наш земляк Сергій Дідич. Нехай Господь зупинить будь-яку руку, підняту з наміром заподіяти біль і страждання, і благословить тих, хто відстоює мир нашої держави. Героям Слава!».

Присутні пом’янули хвилиною мовчання тих, хто у всі часи боровся і відав своє життя за Україну, тих, хто навіки лишився в Небесній Сотні, і тих хто загинув захищаючи цілісність і державний суверенітет  на Сході України.

Від вдячних земляків до підніжжя пам’ятника Героям Небесної сотні лягли квіти і Гірлянда Слави від молоді району.

Також у ході урочистостей  відбулося освячення пам’ятного знаку на честь першого підняття прапора України і прапора ОУН-УПА над будівлями органів державної влади району.