У Івано-Франківську голова ОСББ, після звільнення з посади, присвоїла майже 50 тисяч грн., як компенсацію

Минулої ночі з банківського рахунку ОСББ знято кошти в розмірі близько 57 000 гривень, інформує Правда.іф.

Жителі будинку розповідають, що 27 серпня у них відбулися загальні збори, під час яких було вирішено змінити голову правління. Відбулося письмове голосування, згідно якого відповідне рішення було прийнято 70 % всіх співвласників будинку. Дане волевиявлення мешканців було оформлене та, як результат, внесені зміни в Єдиний державний реєстр юридичних осіб. Таким чином колишня голова ОСББ Шуваринська Ірина Богданівна втратила свої повноваження, а Савчук Світлана Василівна приступила до виконання обов’язків голови ОСББ. 
Також було внесено відповідні зміни до користування рахунком ПриватБанку.

Проте 14 вересня працівники банку виявили списання коштів із розрахункового рахунку в розмірі близько 57 000 гривень. Списання відбулося вночі, в час між північчю і 10.00 ранку, а гроші були переведені на особистий рахунок колишньої голови ОСББ із вказаним призначенням платежу: заробітня плата, невикористана відпустка та компенсації вихідної допомоги при звільненні.

«Екс-голова пояснює, що нарахувала собі компенсацію за те, що її звільнили. Окрім того, за нашими документами, у колишньої голови ОСББ розмір заробітної плати було встановлено в розмірі 5000 грн., але вона нарахувала і зняла з рахунку собі 10 000 грн., при сплаті податку 1 грн. Тому тепер наш будинок змушений ще й сплатити за це 30 000 грн. податків. Нами була поданий запит до служби безпеки ПриватБанку щодо даного факту, згідно якого працівники установи вбачають в цій ситуації шахрайські дії. Також будо написано звернення до поліції і та депутатів міської ради, аби дана ситуація була розглянута, оцінена та вирішена належним чином», – розповідають мешканці будинку.

Відповідні заяви протягом сьогоднішнього дня написані ще й до міської і до обласної прокуратури.

Жителі будинку вбачають в діях колишньої голови незаконне розблокування рахунків та привласнення їхніх коштів, адже після 10 вересня п.Шуваринська І.Б. була знята з займаної посади, а отже не мала права доступу до рахунків і тим паче розпоряджатися грошовими коштами що знаходяться на них.

Співвласники та мешканці будинку збентежені та обурені діями колишньої голови, а також сподіваються на правове та прозоре розслідування ситуація, яка склалася.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!