Основна мета сьогоднішньої зустрічі — огляд виконаних робіт по улаштуванню футбольного поля, обговорення поточних  питань щодо монтажу легкоатлетичного обладнання, огородження, проведення благоустрою,  улаштування секторів,  визначення кінцевого терміну виконання ремонтних робіт та вироблення подальшого плану дій щодо реалізації проекту “Розвиток молодіжного спорту в Івано-Франківській області шляхом проведення капітального ремонту спорткомплексу ім. Гемби А. П.”, пишуть Версії з посиланням на прес-службу університету.

Ректор ІФНТУНГ, проф. Крижанівський Є.І. відзначив: “Спорткомплекс ІФНТУНГ був уведений в експлуатацію ще у 1980 році, тому на сьогодні він потребує значних капіталовкладень на оновлення. Показово, що саме його було обрано для реконструкції і створення спортивного осередку , який відповідатиме олімпійським стандартам. Адже для того, щоб  мотивувати молоде покоління до спорту, потрібно, щоб проводились змагання відповідного рівня, які стануть прикладом та заохоченням до спортивної діяльності. Таким чином, наявність сучасної навчально-тренувальної бази дозволить зменшити відплив професійних спортсменів та збільшити кількість нагород на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Прикарпаття, зокрема ІФНТУНГ, має всі можливості та ресурси, щоб в нас готувались майбутні олімпійські чемпіони.”

Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Відзначимо, що спорткомплекс ім. Гемби А. П. є другий в Україні за масштабами (5 га) та єдиний в області, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд. Він включає: легкоатлетичний стадіон; 5 спортивних залів, які відповідають вимогам проведення Всеукраїнських змагань; 25-метровий плавальний басейн; легкоатлетичний манеж; тренажерний зал; зал для настільного тенісу, де проводяться змагання Міжнародного рівня, а також зал, пристосований для спортсменів з проблемами опорно-рухового апарату; футбольне поле; 4 спортивних майданчики; сауну, масажний кабінет та кабінет лікарського контролю.

Голова Івано-Франківської ОДА Гончарук О. Р., в свою чергу, відзначив: “Як Прикарпаття, так й Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу зацікавлені в тому, щоб саме в нас відповідний спортивний комплекс, який відповідатиме олімпійським стандартам і ми прикладемо для цього всі зусилля.  Це сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності нашого регіону, розвитку спортивно-туристичної інфраструктури.”

Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Загалом, проведення капітального ремонту спорткомплексу ім. Гемби А.П. включає: капітальний ремонт манежу, проведення відповідних електромонтажних робіт, облаштування футбольного поля, встановлення поліуретанового покриття бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, закупівля та монтаж спортивного обладнання, облаштування огорожі та проведення благоустрою території, а також підготовки та подання документації для отримання сертифікату легкоатлетичного стадіону відповідної категорії.

Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Світлина від Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.