У список під демонтаж цього разу потрапили чотири малі архітектурні форми. Зокрема, кіоск на вул. Б. Хмельницького, 59, два павільйони на пр. Лесі Українки, 76, один з яких діючий, та огорожа на вул. Саксаганського,2, пишуть Версії з посиланням на «Калуш ФМ».

За словами головного архітектора Романа Кузика, ці об’єкти встановлені без дозвільних документів та не входять до комплексної схеми розташування тимчасових споруд у місті. Щодо огорожі, то вона облаштована за межами земельної ділянки.

У результаті, члени виконкому затвердили перелік незаконно встановлених малих архітектурних форм, які в подальшому підлягатимуть демонтажу.

Як повідомив «Калуш ФМ» головний архітектор, до цього виконкомом були прийняті рішення по демонтажу 21 гаража (позаду ЗОШ №5, на вул. Литвина, Молодіжній і Пушкіна). На сьогоднішній день 15 із них вже демонтовані. Одному з власників демонтаж відтермінували до кінця березня, а двом – до кінця літа.

За словами Романа Кузика, демонтовані малі архітектурні форми відвозять на територію КП «Калушавтодор», де вони зберігаються впродовж 6 місяців. Якщо хтось із власників надумає забрати свій гараж чи іншу малу архітектурну форму, то він буде зобов’язаний оплатити витрати за демонтаж та по 17 гривень (один неоподатковуваний мінімум) за кожен день зберігання.