У місті Калуш Івано-Франківської області в минулому місяці зробили 237 ПЛР-тестів на COVID-19, 31 з яких – повернули пацієнтам без результату. Про це заявив головний лікар міської поліклініки Михайло Гаврилишин.

“Причому, аналізи, які відправляють на ПЛР-дослідження до Києва, всі проходять успішно і поліклініка отримує позитивний або негативний результат. Всі повернуті без результату ПЛР-тести – з обласних лабораторій. Повертають їх без пояснень”, – говорить він.

За даними видання, ситуація з ПЛР-тестуванням жителів міста є вкрай негативною. Останні скаржаться, що змушені здавати кров на аналіз по кілька разів, а сам процес забору крові відбувається в антисанітарних умовах, пишуть Версії з посиланням на Антикор.

“Я звернулася до Калуської міської поліклініки для здачі ПЛР на COVID-19. Тест потрібен для планової операції. Двічі здавала тест, під тестом мається на увазі мазок з горла. Але двічі кажуть, що результату немає і потрібен перезабір. Забір проводиться в гардеробі”, – скаржиться мешканка міста Надія Семен.

Влада області відзначає, що про проблему знають. За словами головного санітарного лікаря області Руслана Савчука, в світі 10% матеріалу, взятого на ПЛР-аналіз на коронавірус, потребує перезабору.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!