Результат пошуку зображень за запитом "лікар"

Згідно з документом, у Калуші проведуть конкурс на заміщення вакантної посади та розпочинають формування конкурсної комісії, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

Кандидатури до складу конкурсної комісії можуть подавати представники громадської ради при Калуській міській раді або особи, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу). Термін подання кандидатур до складу конкурсної комісії – до 17 січня 2019 року включно.

Нагадаємо, Калуська міська і районна ради 27 грудня минулого року прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства “Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області”, зокрема затверджено його Статут.

Як повідомила у коментарі “Вікнам” заступник міського голови Наталія Табачук, 28 грудня підприємство зареєстрували. Раніше повідомлялося, що це важливо зробити до початку нового року, оскільки до 1 січня тривав пільговий період, реєстрація пізніше потягнула б необхідність сплати 5% від визначеної вартості активів. Обов’язки генерального директора до проведення конкурсу виконує досі головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук.