Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

18-річний водій у стані алкогольного сп’яніння на швидкості понад 100 км/год намагався втекти від екіпажу Патрульної поліції Івано-Франківська.

До слова, у салоні автомобіля BMW була мама з 10-річною дитиною, а закінчилась погоня після того, як заклинив мотор. Хоча і після зупинки порушник ще намагавсяі втекти, тому поліціанти оголили табельну зброю.

Патрульні склали необхідні адмінматеріали, які будуть передані до суду.

18-річний водій у стані алкогольного сп’яніння на швидкості понад 100 км/год намагався втекти від екіпажу Патрульної поліції Івано-Франківська.

До слова, у салоні автомобіля BMW була мама з 10-річною дитиною, а закінчилась погоня після того, як заклинив мотор. Хоча і після зупинки порушник ще намагавсяі втекти, тому поліціанти оголили табельну зброю. Патрульні склали необхідні адмінматеріали, які будуть передані до суду. Про це пишуть Версії з посиланням на  Патрульна поліція Івано-Франківська.

Пропонуємо до перегляду відео затримання нетверезого водія у Калуші.18-річний водій у стані алкогольного сп'яніння на швидкості понад 100 км/год намагався втекти від екіпажу Патрульної поліції Івано-Франківська.До слова, у салоні автомобіля BMW була мама з 10-річною дитиною, а закінчилась погоня після того, як заклинив мотор. Хоча і після зупинки порушник ще намагавсяі втекти, тому поліціанти оголили табельну зброю.Патрульні склали необхідні адмінматеріали, які будуть передані до суду.#ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська

Nai-post ni Патрульна поліція Івано-Франківська noong Lunes, Mayo 29, 2017