У Калуші шукають родину, яка прийме волонтера з США

Американський волонтер (або волонтерка) буде працювати у Калуській міській раді орієнтовно з кінця жовтня 2019 року, пишуть Версії з посиланням на  прес-службу Калуської міської ради.

Усі витрати, пов’язані з проживанням, бере на себе Корпус Миру США вУкраїні. Проживання  волонтера перших три місяці в українській сім’ї є обов’язковою умовою Корпусу Миру. Спільний побут та щоденне невимушене спілкування з членами родини допоможе волонтерові краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати українську мову.

Відтак, вітається вибір родини, яка зацікавлена в міжкультурному спілкуванні та готова надати необхідну підтримку американському волонтерові, що починає дворічну добровільну службу для розвитку української громади, і готова прийняти волонтера не залежно від віку, статі, тощо.

Весною цього року місто повинен відвідати український представник Корпусу Миру США в Україні для ознайомлення з приймаючою родиною та дотриманням  вимог до житла.

Як виняток,  українську приймаючу «родину» може представляти 1 людина – так звана «неповна родина».  Такі варіанти є також прийнятні та будуть розглядатись.

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради  буде вдячне за надані пропозиції для проживання американського волонтера. Необхідна окрема кімната в будинку чи квартира в Калуші (з ліжком, шафою для одягу, столом). Відстань до місця роботи повинна складати не більше 45 хвилин ходьби у випадках відсутності громадського транспорту.

Контакти: тел. (03472) 6-52-25, (050) 994-53-61. E-mail: [email protected]