Результат пошуку зображень за запитом "суд"

Майстер лісу ДП “Калуський лісгосп”, який є представником державної лісової охорони, виявив самовільну рубку двох дубів.

На місці рубки лісник побачив сліди від гужового транспорту і пішов за ними. Сліди привели його до фермерського господарства “Шанс”, яке знаходиться біля лісу. У власника господарства представник лісової охорони запитав, чи щось йому відомо з приводу незаконної рубки двох дерев дуба. Фермер заперечив свою причетність до злочину, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Коли ж лісник спробував проінформувати про інцидент своє керівництво, фермер на нього напав, повалив на землю та почав бити в голову, по ногах та по грудній клітці.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи представник державної лісової охорони отримав легкі тілесні ушкодження.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та просив його суворо не карати.

Суд визнав нападника винуватим за ст. 345 ч. 2 КК України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та призначив йому покарання  два роки обмеження волі. Однак на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання з випробуванням та встановив йому один рік іспитового строку.