Приміщення дитячої лікарні віддавна потребувало ремонту, особливо третій поверх, де розташований відділ старшого дитинства (від 3 до 18 років). Тут не було ремонту впродовж 13 років, пишуть Версії з посиланням на КалушFM.

За словами головного лікаря дитячої лікарні Ольги Герасимчук, завдяки розумінню і сприянню міського голови Ігоря Матвійчука та депутатського корпусу на ремонт дитячої лікарні із міського бюджету виділили 1 млн 100 тис. гривень. За ці кошти працівники ТзОВ «Рембудвест» впродовж трьох місяців зробити капітальний ремонт третього поверху: реконструкцію палат, ординаторських, сестринського поста, поміняли двері і сантехніку, на підлогу поклали плитку, побілили стіни. У відділенні є 1- та 2-місні палати з окремими санвузлами та 4- і 5-місні. Для зручності маленьких пацієнтів також збільшили площу їдальні.

Закупили для відділення і нові меблі – шафи, тумбочки, столи, м’які частини. Як повідомив головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, на це використали близько 400 тис. гривень із благодійного фонду «Здоров’я Прикарпаття». Долучився до ремонту і меценат Василь Дзундза (ТзОВ «Весна»), який оплатив ремонт однієї палати, виділивши 25 тис. гривень.

– У рік у дитячій лікарні лікується більше 3 тисяч пацієнтів. Тож, зробивши ремонт, ми зробили велику справу для дітей і лікарів, – зауважив Іван Красійчук. При цьому він подякував працівникам педіатричного відділення і всієї дитячої лікарні, які доклали чимало праці і душі.

За традицією, оновлене приміщення освятили. Чин освячення здійснив отець Олександр Марків, який благословив медичний персонал на плідну працю на благо діточок.

Були присутні на урочистостях також міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Наталія Табачук та міністр енергетики України Ігор Насалик.

 Зробити ремонт відразу у всій дитячій лікарні не вийшло, – зазначив Ігор Матвійчук. – У другому півріччі планували розпочати також ремонт другого поверху. Проте виникло багато непередбачуваних витрат на ліквідацію збитків, завданих місту стихією і підтопленнями. Тому, очевидно, роботи доведеться перенести на наступний рік.

Ігор Насалик, своєю чергою, зауважив, що робити капітальні ремонти у Калуській ЦРЛ розпочали десять років тому, коли ще він був міським головою.

 Коли я бачив, як старалося кожне відділення, а розпочинали з хірургічного, то хотілося допомагати. А тепер майже всі відділення оновлені. Радий, що такий процес проходить, адже і пацієнти, і медичний персонал повинні мати комфортні умови, – додав міністр.