Screenshot_1

Депутати затвердили Положення про премію та склад комісії з її присудження. До складу комісії під головуванням заступника міського голови Любові Максимович входитимуть представники міської ради, виконкому, управління освіти та батьківської громадськості.

Премією імені Дмитра Бахматюка буде нагороджений кращий випускник міста Пропозиції щодо претендентів на премію в управління освіти міської ради подаватимуть заклади загальної середньої освіти. Основними критеріями для обрання переможця стануть вагомі результати випускника у різних видах діяльності (навчальній, науковій, творчій, спортивній тощо) на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях за останні три навчальні роки. Премію виплачуватимуть в урочистій обстановці з одночасним врученням атестатів.

Як пояснила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, кошти на преміювання вже закладені у міському бюджеті. За проектом рішення, розмір премії мав становити 3 тис. гривень, однак за пропозицією депутатського корпусу, її збільшили до 5 тис. гривень, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Довідка

Бахматюк Дмитро Михайлович народився 19 жовтня 1942 року в смт Заболотів Снятинського району Івано-Франківської області.

Випускник фізико-математичного факультету Івано-Франківського педагогічного інституту (1968). Учитель фізики Калуських загальноосвітніх шкіл №4 (1968-1973) та №7 (1973-1990). З 1990 року директор Калуської ЗОШ №1 (з 1991 року — Калуська гімназія).

Доклав багато зусиль для формування одного з найсильніших педагогічних колек­тивів міста. Утвердив демократичні методи управління гімназією, котра стабільно вхо­дить у трійку кращих новітніх навчальних закладів Івано-Франківської області. Як учи­тель фізики багато уваги приділяв позакласній роботі: вів технічні гуртки, конструював з дітьми різноманітні прилади та пристрої, які демонструвались на виставках дитячої творчості, у тому числі й під час Всесоюзних тижнів науки і техніки.

У 2006 році гімназія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України», а в 2007 році Д.М. Бахматюк став переможцем конкурсу «Сто кращих керів­ників шкіл України».

Учитель-методист (1982). Відмінник народної освіти УРСР (1979). Нагороджений медаллю ім. А. Макаренка (1990). Делегат УІІ з’їзду вчителів УРСР (1987). Почесний громадянин м. Калуша (2003).

Заслужений працівник освіти України (2004).

Автор низки друкованих робіт, зокрема:
«Особливості вивчення курсу фізики в школі» (1992);
«Якою бачиться освіта України в ХХІ столітті» (2001).