skogur

Але Карпати — це не тільки гори, а ще й висококласне житло та надійні інвестиції. Мріяли колись про власний дім серед гір, який приноситиме дохід? Якщо так – то котеджне містечко Skogur саме для вас.

На даний час на висоті тисячу метрів над рівнем моря в селі Яблуниця кипить робота, адже вже цьогоріч планується здати перші 15 будинків. Чути стукіт молотків, звук бензопили. Працюють екскаватори. Як мурашки містечком «бігають» вантажівки.

На изображении может находиться: на улице и природа

Керівник та один з авторів проєкту Skogur Андрій Мартищук щодня знаходиться на будівництві і особисто контролює виконання робіт.

«Це не просто проєкт, а справа цілого життя,. Це частинка мене – каже Андрій Мартищук. – Щодня перебуваю в містечку. Переживаю, щоб вдалося повністю втілити всю ідею та концепцію проєкту. Поки все йде, згідно з планом. Зараз споруджуються будинки 10 та 11. Робимо дорогу, яка у нас буде серпантином, підводимо всі необхідні комунікації».

На изображении может находиться: небо, растение, дерево, дом и на улице

Зауважує, що окрім, власне котеджів, у містечку буде вся необхідна інфраструктура: спа, ресторан, охорона, відеонагляд, паркінги, конференц-сервіс, дитячі та спортивні майданчики, власна паркова зона у вигляді прадавнього лісу та водойми з фореллю.

«А наш парк – це взагалі унікальна штука. Тільки уявіть – можна буде гуляти між столітніх дерев. В їх тінистих зонах можна не тільки відпочити тілом і душею, а й сповна насолодитися захоплюючими краєвидами Говерли та Петроса, – розповідає Андрій Мартищук. – Також для любителів екстиму ми передбачили і власний альпін-парк».

На изображении может находиться: дом, дерево, небо, растение, на улице и природа

Щодо котеджів, а їх буде аж 25, то на вибір пропонується три типи будинків з різним плануванням. Що цікаво – на етапі будівництва можна замовити перепланування і створити простір за власним проєктом

«Купляючи будинок в нашому еко-містечку, будь то одно-, дво-, чи триповерховий котедж, не потрібно буде хвилюватись, ні за обслуговування, ні за пошук гостей, адже керуюча компанія бере на себе не лише обслуговування будинку, але й маркетинг, ціноутворення та управління бронюваннями, що забезпечить рентабельність інвестицій з терміном окупності 9-10 років», – зауважує Андрій Мартищук.

Завдяки темпам будівництва, Skogur вже за два два роки перетвориться на власний курорт для жителів та гостей містечка.

На изображении может находиться: небо, гора, облако, на улице и природа

«Ми розуміємо те, що для наших клієнтів важливою є гарантія якості. Будинок – це комплексний продукт, тому ми забезпечуємо свої котеджі лише перевіреними якісними комплектуючими, адже відповідаємо за результат», – розповідає керівник проекту Андрій Мартищук.

Краще один раз побачити Skogur, ніж сто разів про нього почути від когось. І це – правда. Саме тому для охочих пропонують унікальний карпатський тур. Компанія пропонує відпочити на лоні природи та особисто переконатись у надійності котеджів Skogur і закохатися у це казкове місце по справжньому.

«Запрошуємо всіх у Skogur. Тут ви по-справжньому відчуєте його атмосферу, його філософію, його душу і одразу закохаєтесь в це місце. Як зробили це ми – всі, хто причетний до проєкту Skogur. Ласкаво просимо», – підсумовує Андрій Мартищук.

Записатися можна через офіційний сайт комплексу: https://skogur.com.ua/ .

Тому не баріться, а мерщій приїжджайте Skogur та ставайте його частинкою вже зараз.

НАШІ КОНТАКТИ

Телефон: +38 097 144 77 44

Імейл: [email protected]

Сайт комплексу: https://skogur.com.ua/

Ми на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/skogur.ua/photos/?ref=page_internal

Інстаграм: https://www.instagram.com/skogur.ua/?hl=ru

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!