Пов’язане зображення

Про це повідомляє  управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Вчора. 8 червня, о 14.35 на ПЗЧ ДПРЧ-12 смт. Верховина УДСНС в області поступило повідомлення від групи туристів (20 чол., жителі м. Вінниця), які здійснювали сходження туристичним маршрутом г. Мала Говерла, в смт. Ворохта Яремчанської МР, де гр., 1984 р.н. житель с. Ясінь, Закарпатської області, (дана особа була провідником вищезазначеної групи), травмував нижню кінцівку в результаті чого потрібна допомога в його транспортуванні.

Так, о 15.45 до місця надання допомоги виїхали ПРВ Яремча. О 17.45 прибули до місця події, рятувальниками надано допомогу у його транспортуванні до підніжжя гори, де на нього чекав автобус та інші особи туристичної групи. Травмований направився по місцю проживання.

Поряд з цим поступило додаткове повідомлення, що на вище зазначеній горі перебуває ще одна травмована туристка, гр., 1974 р.н., жителька с. Олександрія Рівненської області, яка здійснювала сходження в складі групи туристів (17 чол., жителі Рівненської області), де травмувала нижню кінцівку.

О 16.30 до місця надання допомоги виїхали ПРВ Ворохта. О 19.10 прибули до місця події, рятувальниками накладено шину на ногу травмованої особи та о 21.55 за допомогою нош транспортовано до підніжжя гори та передано працівникам ШМД, яку каретою ШМД направлено до Яремчанської МЛ, для встановлення діагнозу постраждалої особи (попередньо перелом правої нижньої кінцівки).