Єдиний представник Західної України серед учасників – івано-франківський туроператор “Апельсин”.
У ході візиту з 22 по 27 травня заплановані зустрічі в представництвах Національної туристичної адміністрації Пекіна і Шанхаю, в компанії Ctrip (сервіс бронювання та планування подорожей, що охоплює найбільшу аудиторію в Китаї), прес-конференція для профільних ЗМІ, воркшоп українських і китайських туроператорів для всебічного представлення України як туристичної дестинації на китайському ринку, пишуть Версії з посиланням на  прес-службу Івано-Франківської ОДА.


24 травня під час офіційний заходів директор туроператора “Апельсин” А. Матійчик презентував для китайських ЗМІ туристичний та інвестиційний потенціал Івано-Франківщини, у тому числі англомовне промовідео, підготовлене за сприяння відділу туризму та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

За даними Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), туристи з Китаю є лідерами за видатками за кордоном в 2016 році. Мандрівники з КНР витратили на поїздки в 2016 році $ 261 млрд. Це на 12% більше, ніж 2015 року. Улюбленими напрямками китайців стали Японія, Південна Корея, Таїланд, США, а також країни Європи.