Результат пошуку зображень за запитом "Авто невістки Гонтаревої спалили у Києві: фото, відео"

Сама Гонтарева зауважила, що цей інцидент – атака на її сім’ю і спроба фізичного знищення, пише “Новое Время“.

Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім’ю сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім’ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева, – розповіла ексчиновниця.


У Києві спалили авто сім’ї старшого сина Гонтаревої / фото “Новое Время”

Місце підпалу, автомобіль вигорів вщент / Фото 24 канал (Марина Молька)На думку колишньої очільниці Нацбанку, випадок у Лондоні, де її на пішохідному переході збив автомобіль, і підпал машини невістки, пов’язані “ланками одного ланцюга”.

Валерію Гонтареву 26 серпня в Лондоні на пішохідному переході збив автомобіль. Вона отримала переломи різного ступеню важкості та перебуває у лікарні. Проте життю колишньої чиновниці нічого не загрожує.

“На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як бачимо, і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків, їм мало повністю сфальсифікованої справи корумпованого прокурора Кулика, їм мало подачі позовів Портнова на стандартні постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій”, – заявила Гонтарева.

Вона також висловила сподівання, що правоохороні зможуть знайти винуватців підпалу авто її рідних та розкрити цей злочин.