Недавно у столиці відбулася церемонія нагородження лауреатів автоспортивного сезону 2012 року. Традиційну подію організувала Автомобільна федерація України (ФАУ).

На сцену палацу «Україна» піднялися одразу двоє представників Івано-Франківщини — Юрій Лепьохін та Сергій Жолинський.

автогонщики, Івано-Франківськ

Юрій Лепьохін отримав Кубок чемпіона. У дебютному для себе сезоні 2012 року в гірських перегонах він став чемпіоном України. Іванофранківець набрав найбільше залікових пунктів у класі А2 (моноприводні автомобілі з об’ємом двигуна до 1600 кубічних сантиметрів).

Як розповів Лепьохін нашому кореспонденту, цього року він також сподівається вийти на старт гірських перегонів. Гонщик планує виступати на своєму «бойовому» ВАЗ-2108 разом зі ще одним прикарпатським гонщиком Романом Марцінковським з Надвірної. Тож з нетерпінням чекаємо їхньої появи на гірських серпантинах Карпат.

Кубок срібного призера чемпіонату України з гірських перегонів 2012 року отримав Сергій Жолинський з Калуша. Нагороду він виборов також у класі А2. Минулого року він виступав у якості чинного чемпіона України і до останнього етапу боровся за чемпіонство з Юрієм Лепьохіним.

Цього сезону гонщик робить перерву. Нині він виставив на продаж свій чемпіонський ВАЗ-21130. Саме на ньому Жолинський став чемпіоном України 2011 року та срібним призером 2012 року. Гонщик має плани щодо нового «бойового» авто, проте наразі нічого конкретнішого не розповідає. Тож нам залишається чекати нових вістей з Калуша.

Одразу два Кубки отримав Микола Ільницький з Кутів Косівського району, щоправда заочно, бо не зміг приїхати на церемонію ФАУ. У минулорічному чемпіонаті з гірських перегонів наш гонщик посів третє місце у повнопривідному класі А4 та друге — в абсолюті. Ільницький цього року вже стартував у першому, сніжному, етапі гірських перегонів «Зимові вершини» на Верецькому перевалі, де посів друге місце в абсолютному заліку.