Правоохоронці встановили, що четверо мешканців області налагодили серійне масове виробництво алкогольного сурогату в одній з будівель у промисловій зоні Коломиї, пишуть Версії з посиланням на kurs.

 Співробітники СБ України виявили у підпільному цеху 650 літрів спирту, обладнання для фільтрації води, насоси, якими перекачувалася водно-спиртова суміш, міксер, спиртометр, корки, картонні упаковки з назвами марок спиртного, велику кількість порожніх чотиригранних пляшок, куди розливався “віскі”, насправді виготовлений за допомогою оцту і сиропу, інформує прес-служба УСБУ в області.

На фото видно упаковки, зроблені під відому марку горілки “Фінляндія”.

Правоохоронці вилучили готову продукцію: двісті дев’ятилітрових пластикових пакетів фальсифікованої “горілки” з кранами, так звані “bag in box” або “тетрапаки” та картонні коробки до них. Готовий фальсифікат ділки планували реалізувати замовникам на території Донецької та Луганської областей. Вартість вилученої спиртової продукції на “чорному ринку” складає майже 130 тисяч гривень.

Припинено також інший підпільний бізнес, яким займались зловмисники. Зокрема, закрито нелегальну заправку в Косівському районі області та вилучено дванадцять тонн дизельного пального та сто п’ятдесят літрів бензину.

Під час подальших обшуків за місцями проживання фігурантів справи вилучено ще сто п’ятдесят п’ять ємкостей “bag in box” та сім двохсотлітрових діжок спирту.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України.