Картинки по запросу рибалки

Не допущено до купання в не відведеному місці (перепливав озеро) громадянина. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах, пишуть Версії з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Не допущено до купання небезпечному місці (стрибали з пірсу у воду) 3 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 16 відпочиваючими громадянами, під час використання прокатних плавзасобів (громадяни вживали спиртні напої на катамаранах та на них були відсутні рятувальні жилети). З відпочиваючими громадянами проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил.

Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та Правил судноплавства з 4 громадянами, які плавали стоячи з веслом на дошці (SUP- серфінг) без рятувальних жилетів.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання 4 рибалок, які були в нетверезому стані, З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

25 серпня 2019 року на міських озерах м. Івано-Франківську, в м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.