У Коломийській виправній колонії (№41) управління ДПтС України в Івано-Франківській області 26 вересня 2013 року у рамках проведення Дня дисципліни відбулися ряд заходів.

День дисципліни у Коломийській виправній колонії

Під час занять зі службової підготовки до уваги працівників були доведені основні питання дотримання дисципліни серед особового складу установи, а також норми етики та естетики у професійній діяльності працівників пенітенціарної служби.

День дисципліни у Коломийській виправній колонії

У ході проведення занять з особовим складом повторно вивчено основні питання профілактики самогубств серед засуджених та доведено до персоналу обов’язки посадових осіб, пов’язані з організацією цього напряму роботи. Психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи Андрій Назаров проінформував присутніх про статистику скоєння самогубств серед осіб, позбавлених волі в цілому по Україні, проаналізував основні причини та умови, які до цього призвели.

Заступник начальника установи Іван Федорчук акцентував увагу на відповідальному ставленні кожного працівника до виконання своїх функціональних обов’язків та дотриманні статутних відносин у спілкуванні із колегами по роботі та засудженими. Він також наголосив на тому, що персоналу установи категорично забороняється входити в будь-які стосунки із засудженими, заарештованими та їх родичами, що не викликані інтересами служби, а також користуватися їхніми послугами. Вони повинні усвідомлювати, що наслідком таких протиправних дій стає кримінальна, адміністративна або дисциплінарна відповідальність.

Цього ж дня в установі провели стройовий огляд осіб рядового та начальницького складу, в ході якого перевірили наявність службових посвідчень, стан форми одягу та загальний зовнішній вигляд співробітників.