«Облаштовуємо платну паркувальну зону в центральній частині — від перехрестя біля ліцею ім. І.Пелипейка до виїзду з майдану Незалежності. Біля магазину «Горизонт» на початку вул. Незалежності будуємо антикишеню, на якій встановимо в’їзний шлагбаум. На виїзді з майдану (біля колишнього магазину «Мигдаль») буде антикишеня з виїзним шлагбаумом і МАФом, у якій перебуватиме оператор. Він прийматиме оплату з водіїв за перебування у центральній частині міста. Односторонній рух буде продовжено до перехрестя з вул. Попова (де кафе «Рандеву»). На в’їзному шлагбаумі потрібно буде натиснути кнопку і отримати чек. У ньому вкажуть час в’їзду. На виїзді цей чек потрібно буде пред’явити оператору», – йдеться у повідомленні Косівської міської ради.

У місті розраховують, що в центрі зменшиться кількість автомобілів. Також очікують отримання надходжень від припаркованих авто, які спрямують на вирішення міських проблем, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

«Мешканці, які живуть у центральній частині Косова і є власниками авто, отримають картки і зможуть безплатно пересуватись по вул.Незалежності, за умови, як паркуватимуть свої транспортні засоби на власних прибудинкових територіях. Також від оплати буде звільнено комунальний транспорт, службові автомобілі, зок

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!