Результат пошуку зображень за запитом "лудинє фест"

Як пишуть у мережі організатори, основна мета фестивалю – згуртуватися навколо національного багатства традиційного строю, який є найвиразнішим ідентифікатором етнічної приналежності; зберігати і розвивати знання, пов‘язані з унікальними одяговими традиціями Гуцульщини; популяризувати Косів як мистецький центр, де зберігають традиції і разом з тим продовжує розвиватись гуцульська мода, народні ремесла в їх сучасній інтерпретації, пишуть Версії з посиланням на   Бліц-інфо. 

Постановка фестивалю етнічного одягу і традицій «Лудинє-2019» буде базуватись на темі обрядовості і традицій з гуцульського життя упродовж календарного року за п’єсою Гната Хоткевича «Гуцульський рік».

Впродовж 6 та 7 липня тут заплановано численні майстер-класи, покази етнічного одягу, виставки-продажі, міжнародні змагання з силового екстриму та концерт з нагоди 50-річчя  косівського рок-гурту “Гуцули”.

Організатори також запрошують місцевих майстрів народної творчості, майстрів-аматорів та дизайнерів, які відчувають у собі потенціал до розвитку, мають чіткі переконання і бажання популяризувати унікальний і неповторний світ гуцульського краю, мають у наявності готові колекції одягу, аксесуарів, предметів побуту (вітаються як жіночі, так і чоловічі колекції!).

Програму фестивалю можна глянути тут.

Усіх бажаючих просять зголошуватись до 25 червня 2019 року та телефонувати за номерами: +38096 157 84 00, +38096 554 98 84 (контактні особи Олександра Сапріянчук, Уляна Костинюк).