Нагадаємо, рішення про запуск такого маршруту прийняв виконком у лютому. 10 сучасних комунальних автобусів “Кобра” турецького виробництва вийшли на маршрут 11 березня. Вони сполучать Крихівці з мікрорайоном Пасічна. Автобус їхатиме з села по Мазепи, Південному бульварі, Володимира Великого, Гузара, Галицькій, Целевича, Тролейбусній (на АС-2). З Пасічної через Галицьку, Дністровську, вокзал, Січових Стрільців і Мазепи повертатиметься у Крихівці до вулиці Липової, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Сільський голова Мирон Гаргат вважає, що цей маршрут є корисний для мешканців Крихівців.

“Зараз діти у школу не запізнюються, острівці безпеки поставили, зупинку. Раніше ми намагались співпрацювати з приватними перевізниками, проте з ними важко. Зараз бачимо позитивні зміни, з комунальним маршрутом ситуація покращилась. Такого у Крихівцях давно не було”,- каже Мирон Гаргат.

Міський голова Руслан Марцінків згадує, що добратись до села Крихівці раніше було дійсно дуже проблемно. Саме тому цей напрямок посилили новими автобусами КП “Електроавтотранс”.

“Ми пускаємо комунальні маршрути там, де це найбільш необхідно. На сьогоднішній день Крихівці- найбільше село в межах міста. Тож тут необхідно було запустити такий маршрут. Ще особливість – що тут немає тролейбусної лінії. Сподіваємось, що і тролейбусна лінія у Крихівцях з`явиться”,- зазначає міський голова. Руслан Марцінків також розповів, що планах ще 2 маршрути. Один з них – 49 маршрут, який курсуватиме з вулиці Юності, до Набережної).

Наразі вартість проїзду у автобусах “Електроавтотрансу” – чотири гривні.