Працівники виконавчої служби отримали за півроку понад 23 мільйони ...

Прогнози на травень також не надто оптимістичні. Про це повідомив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час онлайн-діалогу органів місцевого самоврядування з керівництвом ОДА.

За увесь час пандемії прикарпатські ОТГ виділили 44 мільйони гривень на боротьбу з COVID-19. Найбільше грошей надали Івано-Франківська, Долинська, Калуська, Коломийська, Бурштинська міські громади та Вигодська, Делятинська селищні ОТГ, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Громади першими взяли удар та почали боротьбу з коронавірусом, сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Також він озвучив пропозиції Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо співпраці з державними органами виконавчої влади, зокрема, запропонував провести соціологічні дослідження з питань розвитку територій.

Понад 50 очільників громад Прикарпаття взяли участь в онлайн-діалозі

 За словами виконавчого директора Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрія Стефанчука, важливо, що проблеми місцевого самоврядування обговорюються, адже спільні рішення дозволять не замовчувати їх, а системно вирішувати.

“Під час пандемії ми вчимося швидко реагувати на проблеми, а коли закінчиться карантин, нам доведеться відновлювати локальну економіку, яка наповнює місцеві бюджети, що спрямовані на реалізацію ініціатив соціально-економічного розвитку. Саме місцеве самоврядування – це дороговказ розвитку області, бо сильні громади – це якісні послуги на місцях, а спільні рішення дозволять реалізовувати Стратегію розвитку Прикарпаття”, – зазначив Юрій Стефанчук.

Понад 50 очільників громад Прикарпаття взяли участь в онлайн-діалозі

До слова, в онлайн-діалозі взяли участь понад 50 керівників громад Івано-Франківщини. Захід став майданчиком вироблення спільної позиції органів державної влади та Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, куди входить 54 громади області щодо бюджетного забезпечення, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази, реформи місцевого самоврядування, а також охорони здоров’я і пандемії.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!