Повідомили про стан волинян, в яких підозрюють коронавірус ...

Зокрема, десять важких пацієнтів лікують у центральній міській клінічній лікарні, ще шестеро – у міській клінічній лікарні № 1. Загалом, COVID-19 підтвердили у 228-ми франківців, з них 21 людина померла.

“Сьогодні у наших медичних закладах на стаціонарі є 243 хворі. 178 людей у ЦМКЛ, частину ми виписали, але з’явилася частина людей, які потрапили в лікарню. 65 хворих у міській лікарні № 1. Троє діток з COVID-19 в обласній інфекційній лікарні. 38 людей перебуває в обласному центрі легеневих захворювань. Також за весь час епідемії 88 хворих було в обласній інфекційній лікарні. 438 ПЛР-досліджень не підтвердили COVID-19. Ми провели 1734 швидкі тести, з яких 676 мають позитивні результати”, – зазначив Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

За його словами, за добу 28-го квітня у медичні заклади Франківська госпіталізували 15 пацієнтів з пневмонією або з підозрою на COVID-19. Каже, кількість поступлень хворих зменшилася.

“Сподіваємося, що буде йти на спад. На мою думку, немає біди, немає великого стрибка. Сподіваюся, що його не буде на початку травня. Хочу знову звернутися до Кабміну з питанням ринків. Також вважаю неправильним рішення комісії стосовно кладовищ. Люди мають право піти і відвідати рідних. Прошу відкрити кладовище, звісно, з дотриманням вимог. Наше кладовище має площу більше 40 гектарів, там заразитися важко. Набагато легше заразитися у великих супермаркетах”, – додав міський голова.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!