Знімання, які триватимуть до 27 проводитимуть компанія «ЕТ ПОІНТ» разом з компанією «Стар Медіа», за підтримки Держкіно, пишуть Версії з посиланням на Дивись.Info.

«Це досить важлива зйомка для Львова, адже цей фільм показує наше місто. Атмосфера міста є важливою складовою цих зйомок. Знімальна група вкладає дуже багато зусиль в це. Триватимуть зйомки протягом півтора тижня. Деякі зйомки можуть завдавати певні труднощі, зокрема ситуативні перекриття вулиць, тому ми з організаторами наперед перепрошуємо мешканців Львова», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

У Львові зніматимуть фільм за книжкою Скрябіна

При цьому, запевняють у мерії, змін в русі транспорту не буде, лише тимчасове зупинення курсування. Водночас будуть перекриті деякі вулиці.

У Львові зніматимуть фільм за книжкою Скрябіна

«Дата першого дня зйомок у нас вибрана не випадково: 17 серпня — це день народження Андрія Кузьменка. Для нас важливо розпочати зйомку цього фільму саме в цей час. Ми б дуже хотіли розуміння і підтримку від мешканців Львова. До прикладу, на вулиці Менделєєва ми будемо відігравати дуже велику сцену, тому сподіваємось, що львів’яни будуть йти нам назустріч. Така ж ситуація буде на вул. Академіка Богомольця та на вул. Таманській: там є великий паркінг, і ми розуміємо, що зйомки будуть заважати людям, але намагаємось знайти компроміс», – розповів менеджер зйомок фільму у Львові Денис Бекетов.

Кінопроєкт комедії за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка стрічки складає 27 млн грн — 75% загальної вартості виробництва фільму.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше у своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми. Реліз фільму в Україні заплановано на 2021 рік.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!