Проти мера Івано-Франківська відкрито кримінальне провадження за ...

Комік додав, що чекає ще й на інші шоу від мера – “Курс валют від Марцінківа”, “Ставки від Марцінківа”, “Спортивні новини від Марцінківа”, пишуть Версії.

“Народ, недавно побачив цікаве шоу “Прогноз погоди від Марцінківа”. Воно мене надихнуло. Дівчинка розказує прогноз погоди, але це все від міського голови. Я чекав, що це буде приблизно так: сонце зійшло о 08:00 від Марцінківа, вітер був спокійний південно-західний від Марцінківа.

Обов’язково хочу, щоб були ще такі шоу: “Курс валют від Марцінківа”, “Ставки від Марцінківа”, “Спортивні новини від Марцінківа” – Прикарпаття забило гол для Марцінківа. Тобі набридли банальні гудки в телефоні – замовляй “Обіцянки від Марцінківа”.

А тепер новинка – щоб твій мер був завжди з тобою скачай мобільний додаток “Твій Марцінків”. Ти разом із своїм супер мером зможеш поставити бруківку, збудувати міст чи посадити дерева. Але якщо ти прокачаєш цей додаток – ти отримаєш нові функції: ти зможеш посвятити ліфт, відкрити садочок, або закрити двері”, – іронізує шоумен й додає, що критикує міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа завжди “з позитивом”.

 

“Ну якщо чесно, Марцінків – один із небагатьох мерів, кого я критикую з позитивом, який дослухається до моїх відео. Робить висновки. Тому не забудьте скачати додаток “Твій Марцінків”, – додав Місько Батяр.

Відео коміка у мережі поширив народний депутат України 8-го скликання Юрій Соловей, іронічно натякнувши на майбутні місцеві вибори.

“Руслан Марцінків, у тебе серйозний конкурент)!”, – підписав відео Юрій Соловей.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!