Результат пошуку зображень за запитом "У Надвірній стару бібліотеку перетворили на сучасну лаунж-зону (ВІДЕО)"

Реалізувати проект місцевим жителям допомагали волонтери організації БУР – Будуємо Україну Разом. Вони зупиняються в невеличких містечках  і ремонтують закинуті об’єкти. Цього разу вони взялися змінити бібліотеку у Надвірній.

Бібліотекарка Оксана Семенишин працює тут вже понад 30 років, та каже, що читачів щороку менше, бо вони не хочуть йти у занедбане приміщення. Тому привабити сюди більше відвідувачів вирішив Михайло. На допомогу покликав волонтерів проекту БУР – Будуємо Україну разом.

На допомогу приїхали й десятки волонтерів. Активна молодь із різних регіонів країни, яка допомагає відбудовувати об’єкти дозвілля. Серед них і Ґабріель. До Надвірної приїхав аж з Ірландії, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

«Вони займаються доброю справою. Я вирішив, це буде хорошим досвідом і для мене», – каже він.

Не пасуть задніх і місцеві, приєдналися до робіт на заклик Михайла.

«Мене закликали друзі і сказали: в тебе є БУР-табір, там тобі буде дуже весело», – каже місцевий Дмитро.

Над осучасненням бібліотеки у Надвірній працювали півсотні приїжджих волонтерів, двоє – з закордону, і 20 місцевих жителів. Разом вони трудилися 60 годин, витратили на ремонт старого приміщення 55 тисяч гривень. Тепер оновлену бібліотеку не впізнати. Тут більше світла і простору. Є зона для читання та відпочинку і навіть – сцена.