Крім вулиць центральної частини Надвірної, велику увагу приділяють і мікрорайонам міста, де також потрібно оновляти вулиці, прибудинкові території, тротуари та пішохідні доріжки. Мікрорайон Руднєва побудований ще в 60-х роках минулого століття і є одним із найчисельніших в м.Надвірна, де проживає близько 3 тисяч мешканців. Нещодавно розпочався капітальний ремонт частини вулиці Руднєва – М.Черемшини (від Надвірнянського будинку дитини до будинку №12 по вул.М.Черемшини), пишуть Версії з посиланням на  міську раду Надвірни.

Дана вулиця є стратегічно важливою, адже веде до таких соціальних об’єктів, як: Надвірнянський будинок дитини, який є єдиним в нашій області, та Надвірнянської районної дитячої поліклініки та лікарні.

Орієнтовна площа  дорожнього полотна, яке планують відремонтувати складає приблизно 450 м². На бюджетній комісії вирішено підтримати місцевого виробника і на конкурсних засадах надати можливість виконувати дані роботи ТзОВ «Карпатбудгруп».

Враховуючи сприятливі погодні умови, ближчим часом планують розпочати роботи по мощенню бруківки і на інших об’єктах, а саме: будівництво тротуару на перехресті вулиць Котляревського та В.Великого (біля Надвірнянської ЗОШ №3), частини прибудинкової території вул.Котляревського-В.Великого, частини прибудинкової території, входи в під’їзди будинку№31 по вул.Мазепи.