news-image: Олександ Сич: У нашому суспільстві гуляє хворобливий вірус - політичний популізм

Під час годинної розмови Олександр Сич розповів про те, як сьогодні функціонує обласна рада, як оцінювати процес обрання нового Генерального Прокурора України та хто балотуватиметься на дочасних виборах у Калуському виборчому окрузі №85.  Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Зокрема зайшла мова про робочі поїздки керівництва обласної ради у райони. Очільник облради пояснив, що так виїзди на місця дають можливість бачити проблеми не тільки на папері. Проте, Олександр Сич також зауважив, що грошей на вирішення всіх питань в бюджеті Прикарпаття немає і потрібно, щоб голови проявляли ініціативу, подавалися на участь в різноманітних грантах і конкурсах.

До прикладу свободівець розповів про участь Прикарпаття в конкурсі Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив з проектом задіяння в господарку області туристично-рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону.

Це одна із родзинок нашого краю. Якщо Карпати вже розкручені, то Дністровський каньйон з його неперевершеною красою, поки що таким попитом не користується. У нас два депресивні райони тлумацький і городенківський можуть мати шалені прибутки від цього“, – зауважив голова.

Важливою проблемою, про яку зайшла мова у програмі є гальмування процесів децентралізації.

Гуляє по нашому суспільсту такий хворобливий вірус, який називається політичний популізм. У нас всі хороші справи, які вимагає суспільство озвучуються, декларуються і динамізуються під час передвиборчих процесів, а потім забуваються. Другий великий “вірус” це тотальна безвідповідальність політиків. Про децентралізацію говорили під час парламентських і місцевих виборів, а тепер все затихло і на центральному і на місцевому рівні“, – вважає політик.

Поділився голова обласної ради і своїми роздумами щодо регування на проблеми функціонування нинішньої системи профтеосвіти в області та на загрозу закриття малокомплектних шкіл.

Систему профтехосвіти передали на місйя, але в той же час складаючи бюджет забули в ньому вкласти передачу коштів. Саме тому сьогодні вся система профтехосвіти у підвішеному стані”, – вважає Олександр Сич.