Одіозний кремлівський пропагандист Грем Філліпс поскаржився, що Facebook видалив його сторінку через пост про Захарченка. Грем Філліпс поглумився над могилою лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери у річницю його смерті, пишуть Версії з посиланням на  інформує ТСН.

Відповідне відео британець опублікував на своєму телеканалі у Youtube.

На відео видно, як Філліпс підійшов до могили Бандери у німецькому Мюнхені. У той час там декілька чоловіків покладали квіти і прив’язували прапори України та УПА. Філліпс почав вигукувати, що “Бандера – фашист” і ображати чоловіків, використовуючи при цьому нецензурні слова.

Згодом чоловіки пішли, пропагандист ще деякий час їх переслідував, а потім повернувся і до могили Бандери. Філліпс поскидав додолу прапори і квіти, потоптався по могилі і причепив плакат з написом англійською мовою “Тут похований український нацист Степан Бандера”.

До слова, Степан Бандера був убитий у Мюнхені 15 жовтня 1959 року. Минулого року Українська розвідка розсекретила архівні документи про вбивцю Степана Бандери. Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила документи про Богдана Сташинського, вбивцю лідерів Організації українських націоналістів Степана Бандери і Льва Ребета. Сім томів справи агента КДБ доступні на сайті Зовнішньої розвідки.

Серед оприлюднених документів – агентурні донесення Сташинського, фото оперативної зйомки та з його особистого архіву, плани КДБ щодо ліквідації членів ОУН тощо. Ці документи розповідають про те, як завербували Сташинського, як він здійснював провокації проти оунівського підпілля на Західній Україні, як готував теракти проти лідерів українських емігрантських організацій.