У дитячий заклад привезли кухонне начиння, миючі засоби, предмети дитячої гігієни, придбані за власні кошти офіцерів. Керівнику, колективу та вихованцям закладу передали вітання з прийдешніми Різдвяними святами та побажання здоров’я й щастя в новому році.

У Надвірнянському будинку дитини опікуються малюками віком від 1 до 4 років з усієї області. Зараз там перебуває двадцять шість діток. Це майже удвічі менше, ніж п’ять років тому. Дітей всиновлюють, беруть під опіку, більше діток залишається в родинах.

При будинку дитини діє відділення паліативної допомоги на десять ліжок. Тут мами можуть перебувати разом із дітьми. Родини отримують допомогу психолога, для діток є фізпроцедури, масаж.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Управління СБУ в Івано-Франківській області допомагає Надвірнянському будинку дитини з 2010 року. За цей час надали сприяння у роботах з водовідведення, ремонті будівлі, благоустрої території.

Допомагати дитячому закладу приємно. Тішить небайдужість працівників, щира турбота і любов до дітей. Стараннями колективу, обласної влади та благодійників у будинку дитини створені всі умови для того, щоб після випробувань, яким їх піддала недобра доля, діти могли відігрітися і тілом, і душею.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.