Як можна розбагатіти не докладаючи зусиль розкажуть учасники «Битви екстрасенсів» Сурен Джулакян та зіркова пара франківців Леся і Роман,  пишуть Версії з посиланням на Репортер.

«Ви дізнаєтеся, чому насправді бідні, всупереч всім старанням. І ще безліч «чому?» Знайдете свої відповіді під час тригодинної лекції, – йдеться в анонсі заходу. – А на тренінгу-прокачуванні екстрасенси допоможуть вам звільнитися від блоків і порч, які перешкоджають вашому заробітку і благополуччю!»

Щоправда участь у семінарі платна. Аби послухати лекцію треба заплатити 500 грн, а тренінг вартує 1500 грн.

Нагадаємо, за легендою здібності Роми проявилися ще в дитинстві, коли хлопчик загубився в печерах разом з другом. Тоді шлях до виходу йому вказали камені, які вібрували. До сих пір екстрасенс носить камінь з тих печер, який залишається найсильнішим інструментом. Дар Лесі з’явився теж у дитинстві дівчинка тонула в річці, але раптом рожева куля виштовхнула дитину на поверхню. Дівчина вірить, що це був ангел охоронець.

Сурен воліє називати себе яснознающим, володарем часу. Стверджує, що здатний контролювати його. Саме це лежить в основі його магічної практики. Це допомагає йому повертатися в минуле, бачити майбутнє і коригувати події сьогодення.