Результат пошуку зображень за запитом "чугайстер"

Відчайдушна команда “Шо, Реально?” на чолі з блогером Сашком Дьоміним відправилася на його пошуки до серця містики Карпат – полонини Гаджина.

“Одна з історій трапилася 1986 року. Група туристів побачила, як з дерева злізає величезний волохатий звір. Спочатку вони подумали, що це ведмідь, але коли звір зістрибнув на землю, то став на дві ноги, як людина. Подивившись на них, він щось вигукнув та зник в кущах. Саме в цьому місці ми й облаштуємо свій табір та почнемо пошуки Чугайстра. А через інші місця буде пролягати наш нелегкий маршрут”, – розповів блогер, пишуть Версії з посиланням на сайт #Шотам.

До полонини ведуть лише одна-дві дороги, тут майже не ходять туристи… Можливо, це пов’язано якраз із тим, що десь поблизу мешкає Чугайстер?

Що знайдуть хлопці під час своєї подорожі та що за містика відбувається в карпатських лісах уночі — дивіться у випуску.

Довідка

You-Tube-канал “Шо, Реально?” розвінчує міфи про Україну. На каналі є ролики на теми “Чи можна почати в Україні успішний стартап?”, “Комп’ютерні ігри, зроблені в Україні” та ін.

Зйомки відеоблогу проходять за підтримки Громадської організації “Криголам”і Української ініціативи зміцнення громадської довіри UCBI.