У прикарпатки запідозрили коронавірус – жінка нещодавно повернулася з Італії

У четвер, 27 лютого, мешканка Делятина, яка нещодавно була в Італії, звернулася за допомогою до медиків. Через підозру на коронавірус її госпіталізували до обласної інфекційної лікарні. Про це Репортеру стало відомо з власних джерел.

Головний лікар Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарніРоман Остяк зазначив, жінку справді направили до них лікарі з Делятина з підозрою на коронавірус.

“Поки ми ставимо їй грип та двосторонню пневмонію, оскільки в Італії вона була в контакті з донькою й двома онуками, яким італійські медики діагностували грип, – говорить Роман Остяк. – Є розпорядження, щоб усі пацієнти, які приїхали зі Словаччини, Чехії, Румунії, Угорщини та Італії, проходили додаткову перевірку на коронавірус. Тож ми терміново відправили аналіз до Києва, оскільки у нас немає можливості підтвердити коронавірус лабораторно і ми його ще у пацієнтів не бачили”, – каже фахівець.

Каже, пацієнтка ізольована, знаходиться у спеціальному боксі, а медики, що контактують із нею, використовують спеціальні костюми. Результати із Києва мають отримати ближче до вечора.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!