Депутат ВРУ Ольга Сікора дала ляпаса охоронцю на “Карпатнафтохімі”.

Охоронець не захотів пропускати нардепа на територію підприємства і намагався силою вивести її за межі об’єкта. Мовляв, вона не внесена у протокольну частину заходу.

Зараз у Калуші проводять заходи з нагоди відновлення роботи підприємства ТОВ “Карпатнафтохім”, повідомляє “Бліц-інфо“. Нагадаємо, у Калуш до “Карпатнафтохіму” сьогодні має прибути Микола Азаров.

«Мені намагалися заламати руки та вивести за територію. Я вважаю такі дії неправомірними. Це вияв неповаги до народного депутата. Я подам відповідну скаргу генеральному прокуророві та з’ясую особу охоронця» – коментує свої дії Ольга Сікора.

Після тривалої суперечки Сікора дала ляпаса охоронцю і заявивла, що має намір звернутися із листом до Прем’єр-міністра Миколи Азарова про перешкоджання діяльності народного депутата України, а також пригрозила листом до Генпрокуратури з вимогою вияснити, чия охорона не пустила її.

Як стверджують очевидці, із Сікорою розмовляла охорона не підприємства. Є припущення, що це був охоронець глави Уряду. Наразі ж сам Прем’єм-міністр на підприємство ще не прибув.