У рамках проекту “Година Землі” всі охочі можуть допомогти природним паркам Прикарпаття

На сайті Години Землі розміщено карту природних об’єктів України. На ній можна знайти найближчий заповідник, нацпарк чи інший природний об’єкт, який можна буде відвідати 25 березня, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“В цей день парки гостинно відкриють свої двері для всіх бажаючих зустріти пробудження природи. Всі бажаючі зможуть допомогти парку на волонтерських засадах роботою чи іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи взяти участь у запропонованих парком інших активностях”, – пишуть організатори проекту Всесвітній фонд природи.

“Якщо у тебе не вийшло прийти до парку 25 березня, ти можеш взяти участь он-лайн чи допомогти обраному парку іншим чином. На веб-сторінках парків та онлайн ресурсах кампанії Година Землі будуть вказані потреби всіх парків, що беруть участь у кампанії. Кожен може посильно допомогти – попрацювати волонтером, надати обладнання, послуги, матеріали чи фінансову допомогу за потребою. Більше інформації про потреби парків шукай у подіях Години Землі у соц. мережах Facebook та VKontakte, а також на карті парків“.

Наприклад, Національний Природний Парк “Верховинський” написав, що йому потрібен  ламінатор – для захисту інформаційних табличок парку під час дощу, комп’ютер для штатних працівників парку, відеокамера (для спостереження за тваринами), фотопарат – для фіксації слідів тварин, принтер кольоровий – для оперативного друку інформаційних матеріалів для дітей та інших відвідувачів.

У проекті також – Галицький національний природний парк, Карпатський природний парк.