Власник та засновник експозиції – журналіст із 55-річним стажем Роман Фабрика. Усі експонати стосуються професій його родини.

– Ідею музею я побачив уві сні, о третій ночі, бо я народився в цей час, – зізнається господар. – Я не мав грошей, тому робив усе своїми руками.

Власник та засновник експозиції – журналіст із 55-річним стажем Роман Фабрика

Сам музей займає одну кімнату і побудований у формі колиби. Ця архітектура гуцульська, у формі піраміди, дозволяє мати високу стелю під шість метрів, а вся енергія йде з космосу, від Бога, вважає засновник.

Є тут журналістська експозиція, оскільки засновник – журналіст. Хоча спробував себе і як кінорадіомеханік, і золотошукач, і будівельник, і газомір, і годинникар.А ще раніше пан Роман закінчив залізничну школу, залізничниками були і батьки. Його дочка – музикознавець, викладає в університеті Стефаника, дружина – вчителька англійської мови, а син – лікар, викладає в медуніверситеті. Загалом представлено 150 професій родини.

А ще Роман Фабрика колекціонує дзвоники, конверти, екслібриси, міні-книги, фотоапарати, годинники, унікальні фотографії тощо. З новинок у музеї – колекція вишивок. Отож подивитися тут справді є на що.
Про це повідомляють Версії, із посиланням на «Фіртку».