У відкритті взяли участь директор Івано-Франківського Карітасу о.мітрат Володимир Чорній та представники Карітас єпархії Фульда (Німеччина), пишуть Версії.

Ремонт у приміщенні організував місцевий священик отець-декан Василь Пастух завдяки фінансовій підтримці благодійної фундації «Людина в потребі» (м. Трір, Німечинна). А поки йшов ремонт, отець Василь більше року приймав дітей у себе вдома.

Рожнятівський центр зараз відвідують восьмеро дітей: четверо – це діти 13-14 років, інші четверо –вже досягли повноліття. Молодь збирається тут чотири рази на місяць, для них проводять два гуртові заняття, тренінги з соціальної адаптації та влаштовують дозвілля.

Директор Івано-Франківського Карітасу о.мітрат Володимир Чорній відзначив, що відкриття такого центру є чудовою нагодою чинити любов та милосердя. «Цей заклад і опіка над неповносправною молоддю повинні стати прикладом для інших людей, що поки вони живуть, то мають час і місце чинити милосердя, щоб заслужити собі вічність», – каже о. мітрат Володимир Чорній.

З 2009 року, відколи триває співпраця Івано-Франківського Карітасу Фульда, існує спільний проект  «Центр дозвілля та соціальної адаптації для неповносправної молоді». За цей час створено сім осередків груп самодопомоги для неповносправної молоді- у м. Івано-Франківськ, м, Бурштин, смт. Богородчани, смт. Отинія, смт. Рожнятів, м. Калуш, м. Тисмениця.

Наразі Карітас-Івано-Франківськ опікується близько 300 дітьми з фізичними та розумовими обмеженням.