У дитячому навчальному закладі “Гірський струмок” у місті Яремче зареєстровано групове захворювання на кір, повідомляє “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗУ”.

Захворіло 7 осіб, в тому числі 6 дітей віком до 15 років та вихователь закладу. З діагнозом “кір” троє осіб перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Яремчанської міської лікарні, четверо знаходяться  на амбулаторному лікуванні. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

В осередку інфекції фахівцями ДУ “Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України” проводиться необхідний комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, раніше  в курортному Яремчі вже був зареєстрований спалах кору серед школярів міської школи – захворіли 8 учнів та вчителька цієї ж школи. Стан хворих був неважкий, до лікарні потрапили лише 3 дітей.

За 4 місяці 2017 року в області зареєстровано 139 випадків захворювань на кір, найбільше у Надвірнянському районі – 46 випадків, м. Яремче – 46 випадків, Богородчанському районі – 16 випадків, м. Івано-Франківську – 12 випадків.