Працівники підрядного підприємства – ТОВ “ПБС” – влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. Про це інформує  Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

“Крім того цьогоріч поточний середній ремонт здійснено і на кількох інших найскладніших ділянках цієї автодороги. Зокрема в Городенці, Якубівці, Ясеневі-Пільному Городенківського району, а також селі Живачів Тлумацького району. Триває реконструкція кільцевої розв’язки в Городенці”, – йдеться в повідомленні.

Здійснено також поточний дрібний ремонт “картами” на а/д Р-20 у Тисменицькому районі, км 104-105, а також поточний дрібний ремонт пневмо-струменевим методом – на інших ділянках.

“Залишається проблемною ділянка зі зношеним дорожнім одягом у Тлумацькому районі. Там буде поточний середній ремонт. На відремонтованих ділянках буде влаштовано верхній шар ЩМА, впорядковані узбіччя, з’їзди з головної дороги, дорожня розмітка і знаки”, – додає САД.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Контроль за використаними матеріалами та відповідністю проєкту здійснюють фахівці Служби, а також ДП “Дорякість”

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!