Із ходом будівництва днями ознайомлювався голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів, пишуть Версії з посиланням на  “Галку“.

На будівництво нової амбулаторії моно-практики у селі Підмихайля виділено близько шість мільйонів гривень. На будівництво амбулаторії Новицька ОТГ виділила 100 тисяч гривень.

Перебуваючи у Підмихайлі, голова райдержадміністрації також ознайомився з ходом підготовчих робіт з облаштування площі Героїв і будівництва монументальної композиції “Пам’ятник захисникам України”. Іван Данів, який є меценатом зазначених робіт, обговорив питання щодо проведення даного будівництва із автором композиції, громадським діячем, мешканцем села Степаном Якимовичем.

Нагадаємо, загалом для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділено субвенцію на суму п’ять мільярдів гривень, за рахунок яких реалізуються проекти будівництва нових лікувальних закладів та амбулаторій у сільській місцевості і здійснюється їх оснащення. Крім того, ці кошти передбачені для розвитку необхідної інфраструктури і забезпечення житлом та транспортом медичних працівників.