У школах і дитсадках Прикарпаття знайшли сотні кілограмів поганого масла

В Івано-Франківській області контролери перевірили якість продуктів харчування у школах та дитячих садочках. Про це повідомляє Держпродспоживслужба, пишуть Версії з посиланням на УНН.

Так, контролери відібрали для перевірок продукти харчування у 122 закладах – у 69 школах та 53 дитячих садочках.

Зокрема, у школах було відібрано 274 зразки харчових продуктів, від 83 постачальників.

“За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 4 зразки харчових продуктів, зокрема масло солодковершкове – у Надвірнянському районі (Делятинський ліцей № 2), у місті Івано-Франківську (ЗОШ № 8), у Яблуницькій ЗОШ, а також у Галицькому районі (місто Бурштин ЗОШ №1) – не відповідали вимогам нормативної документації (2,7% досліджених)”, – йдеться у повідомленні.

У садочках було відібрано 212 зразків харчових продуктів, від 49 постачальників.

“За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 11 зразків харчових продуктів (масло солодко вершкове – 2, овочі – 8, молоко – 1 у м. Івано-Франківську, Надвірнянському районі, Снятинському районі) не відповідали вимогам нормативної документації (7,7% досліджених)”, – розповіли у відомстві.

Загалом, за результатами перевірок, Держпродспоживслужба не допустила до обігу 268 кг масла солодковершкового та майже 7 тис. кг овочів.

“При постачанні нових партій продукції овочів та масла зроблені повторні дослідження. Проведено три позапланові перевірки”, – розповіли контролери.