Результат пошуку зображень за запитом "асфальт у калюжу"

фото ілюстративне

Зокрема, здійснювали ремонт покриття асфальтобетонною сумішшю методом влаштування локальних карт.

Роботи планувалося провести в першій половині дня за сприятливих погодних умов, оскільки, згідно прогнозам, випадання дощу не передбачалося. Однак, після приїзду транспорту із асфальтобетонною сумішшю, раптово випав дощ, і асфальтобетонна суміш була укладена на мокру основу.

ЧИТАЙТЕ:  Новітні технології: на Прикарпатті асфальт кладуть в ями з болотом (відео)

Заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг в Івано-Франківській області заборонив керівництву філії «Коломийська ДЕД» укладання асфальтобетонної суміші на мокру основу та у воду, а також було наголошено, що такі роботи не будуть прийняті замовником – Службою автодоріг – до оплати.

Виходячи з наведеного, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області вимагає від керівництва ДП «Івано-Франківський облавтодор» значно посилити відповідальність керівників філій за якість дорожньо-ремонтних робіт та повне дотримання технологій їх виконання.

Неякісно виконані роботи та роботи, виконані із порушенням технологій, Служба автодоріг оплачувати не буде, – повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.